Pokrowiec i zakupy

czwartek, 2 września 2010

Jeszcze raz dziękuję wam za miłe komentarze moich zdjęć z wycieczki. A teraz trochę o moich robótkach. Zacznę więc od pokrowca. Skończyłam go już gdy jechaliśmy w okolice Jeleniej Góry, parę tygodni temu. Jakoś brakowało mi czasu by wstawić te zdjęcia. Jest skończony i wyszedł mi tak jak chciałam. Brakuje mi tylko guzika, bo nigdzie nie mogę znaleźć jakiegoś fajnego guzika. Na szczęście jego brak nie wyklucza korzystania z pokrowca. Na dodatek służy mi lepiej niż ten, który miałam w komplecie ;D A oto jak wygląda (nie mam zdjęcia z aparatem w środku bo 2 aparatów nie posiadam):

Może przy okazji pokarzę też moje zakupy jakie poczyniłam ostatnimi czasy. Tutaj uwidacznia się moja mania zbieractwa. To są pamiątki, które przywiozłam z okolic Jeleniej Góry i Karpacza:
2 kubki, zawieszka z motylkiem, magnes, lampka do książek, 2 pary kolczyków, znaczek ze Śnieżką, płytka z minerału (opal)
A tu zdjęcia z bliska obu kubków (zbieram je):


A to pamiątki z Zakopanego:
kubek, pieczątki, książka, magnes, 2 odznaki, naparstek

I kubek z bliska:


A to książka, jaką sobie kupiłam:

2 komentarze:

blogasek pisze...

Okolice Jelonki - to prawie u mnie na podwórku ... :)
Prawda,m że pięknie...

a zakupy - chwyciło mnie za serce, ze podobnie jak ja - za ważną pamiątkę uważasz widokówkę w schronisku opieczętowaną - a co do górskiej odznaki - oj muszę moje poszukać - ja Sudeckie miałam - co prawda brązy, ale gdzieś jeszcze je mam
Pozdrawiam

Irbisek pisze...

Ja miałam w planach zdobyć w ciągu 5 dni odznakę popularną i by mi się udało gdyby nie choroba :/

Prześlij komentarz