Kot Simona

środa, 10 listopada 2010

Jakieś 3 tygodnie temu zobaczyłam na wystawie w sklepie kalendarz "Kot Simona na każdy dzień". Wtedy Kot Simona przemówił do mnie z okładki: "Witaj. Wiem, że mnie lubisz, a teraz musisz mnie pokochać! Weź mnie do domu, a przyrzekam, że nie opuszczę cię przez cały rok!". Ja zaś odpowiedziałam: "Nic z tego! Nie mogę cię zabrać do domu bo jesteś zbyt drogi. Aż tak bardzo cię nie lubię." Gdy kot to usłyszał odpowiedział tylko: "Zobaczymy..." No cóż. Sami zobaczcie jak kończy się sprzeciwianie kotu, a tym bardziej takiemu jakim jest Kot Simona... Zatruł mi myśli tak skutecznie, że weszłam w posiadanie kociego kalendarza. Jako, że jestem kocią fanką kupno tego kalendarza sprawiło mi niebywałą frajdę! ;D


Kalendarz ten niesamowicie mi się podoba. Świetne rysunki, bardzo śmieszne, mogą się przyczynić do tego aby mieć humor każdego dnia. Do tego cytaty o kotach na koniec każdego miesiąca :) Poniżej parę fotek z kalendarza, który no... Szczerze polecam!!!


Na koniec zapiszę jeszcze jeden z najfajniejszych cytatów: "Wszystko co wiem, nauczyłem się od swojego kota: kiedy jesteś głodny, jedz. Kiedy jesteś zmęczony, utnij sobie drzemkę. Kiedy idziesz do weterynarza, nasikaj na właściciela"!!! ;D ;D ;D

4 komentarze:

Ulkaaz pisze...

Znam blogowe koleżanki ,które były by równie zachwycone takim kalendarzem,a ja bym była zachwycona gdyby zamiast kotka był psiak:))

brzydula pisze...

Ach, ten Kot mnie zdradził! Jeszcze dwa tygodnie temu (z małym hakiem) przekonywał mnie! I mu się udało... dowód tutaj.
Pozdrawiam :)

Anonimowy pisze...

o jaaa ale to sUodkie Że gAdaSz z KoTkaMi! <3 ja tesH luBieM taK czAseM sobiEm pogaDuszYć :D:D:D:D

Kuchareczka pisze...

Poluję na kota simona - na ksiazeczki z obrazkami. Kalendarz na 2011 do torebki juz mam, na ścianie też od stycznie będzie wisieć kot simona ;)

Prześlij komentarz